Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Termékeim

Horgolható bőr cipzárak – Esztétikus záródás táskákhoz és neszesszerekhez

Horgolható cipzárak – Viszlát varrás, üdvözöllek horgolás!

Üdvözöllek a Panka Fonal Kincsesbánya praktikus megoldásainak világában! Tudom, hogy sokan félnek a cipzár bevarrásától a horgolt vagy makramézott táskákba. Éppen ezért hoztam el nektek ezeket a szintetikus bőrből készült, horgolható cipzárakat. A titkuk az előre perforált (lyukasztott) bőr szegélyben rejlik, ami lehetővé teszi, hogy közvetlenül a fonalhoz horgold hozzá a záródást.

Miért imádják az alkotók a horgolható cipzárainkat?

  • Profi végeredmény varrógép nélkül: Nincs többé ferde öltés vagy elcsúszott cipzár. A lyukak mentén haladva a cipzár tökéletesen egyenes és stabil marad.

  • Három méret minden tervhez:

    • 16 cm: Ideális aprópénztartókhoz, kisebb neszesszerekhez vagy belső zsebekhez.

    • 25 cm: Tökéletes választás övtáskákhoz és közepes méretű kézitáskákhoz.

    • 30 cm: A legjobb megoldás nagyobb válltáskákhoz és hátizsákokhoz.

  • Strapabíró szintetikus bőr: A bőr szegély nemcsak díszít, hanem erősíti is a táska száját, így a gyakori nyitogatás során sem nyúlik meg a fonal.

  • Harmonikus színek: Széles színválasztékunk biztosítja, hogy a cipzár bőr szegélye tökéletesen passzoljon a táska többi bőr kiegészítőjéhez.

Rendezés: